- صبح زرند - http://sobhezarand.com -

انقلاب متعلق به همه است/ رکن اصلی انقلاب، ولایت فقیه است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبح زرند ، حجت اسلام محمود محمدی رئیس دادگستری شهرستان زرند، در راهپیمایی ۲۲بهمن ضمن قدردانی از حضور با شکوه مردم اظهار داشت: ما باید یاد کنیم از ۲۵۰هزار شهیدی که با خون پاکشان درخت انقلاب را یاری کردند و انقلاب را مانند درختی تنومند به دست ما رساندند.

 

وی با بیان این که انقلاب متعلق به همه است، گفت: انقلاب تنها متعلق به افراد چهل سال پیش نیست، بلکه این انقلاب متعلق به همه آزادی خواهان جهان و حتی افرادی است که هنوز پا به عرصه هستی نگذاشته اند.

 

وی افزود: ما انقلاب کردیم اما باید یادمان باشد که حفظ ارزش های انقلاب به تعبیر مقام معظم رهبری از اصل انقلاب کمتر نیست.

 

رئیس دادگستری زرند در ادامه تصریح کرد: سال ۵۷ مردم ایران حضوری پرشور و اتحادی یک‌پارچه داشتند که باعث پیروزی انقلاب شد، این نمونه اتحادها باید در بین مسئولین و مردم کنونی هم وجود داشته باشد و دشمنان از این اتحاد به شدت می ترسند.

 

وی در بحث اتحاد اظهار داشت: اتحاد همیشه مورد تاکید و دغدغه اصلی امام (ره) و مقام معظم رهبری بوده است و این اتحاد باید در بین جناح‌های مختلف سیاسی مشهود باشد، همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند جناح بازی ها دیوار کشی و خط کشی بین مردم است و امروزه تنها انقلابی و غیر انقلابی معنا دارد.

 

محمدی تصریح کرد: حزب ها و گروه های سیاسی باید از این بچه بازی های سیاسی دست بردارند و با اتحاد و همدلی و هم زبانی در مقابل دشمنان خصوصا آمریکا و اسرائیل و منافقان بایستند و این در کنار هم بودن باعث می شود که هیچ قدرت مستکبری هیچ غلطی نتواند بکند.

 

وی بیان کرد: مردم می دانند و مسئولین ارشد کشور هم قبول دارند که نواقص و کم کاری هایی در کشور وجود دارد، اما ما نباید فقط نقص‌ها را ببینیم، انقلاب دست‌آورد‌های زیادی داشته و خواهد داشت که مهمترین آن استقلال فردی و ملی است و صحبت کردن از دستاوردهای بزرگی همچون موفقیت های فضایی و هسته ای و … بماند.

 

وی خطاب به مردم زرند گفت: شما به چهل سال قبل شهر خودمان زرند نگاه کنید و ببینید چه بودیم و الان چگونه زرند تبدیل به شهر صنعتی بزرگی دارد می شود.

 

حجت الاسلام محمدی اظهار داشت: مقام معظم رهبری بر فساد اقتصادی بسیار تاکید دارند که فساد اقتصادی صورت نگیرد، امروز فساد اقتصادی باتلاقی شده است و ما باید برای برچیده شدن فساد اقتصادی قدم برداریم و باید با مفسد اقتصادی برخورد شود.

 

وی افزود: مسئولین ما باید از تجمل‌گرایی بپرهیزند و دست از کارهای اقتصادی شخصی بردارند و اگر می خواهند به کار اقتصادی بپردازند باید از مسئولیت خود دست بردارند؛ خوشبختانه مسئولین زرند به صحبت‌های مقام معظم رهبری گوش فرا داده اند و از تجمل گرایی دوری می کنند.

 

سخنران راهپیمایی صبح امروز زرند اظهار داشت: انقلاب ما پیروز شد اما رکن اصلی انقلاب، که موجب جانفشانی مردم پیش از انقلاب و ایثار شهیدان و رزمندگان در دفاع مقدس و موجب ادامه دار بودن این روند شد، تنها ولی فقیه است، ولایت فقیهی که در وصیتنامه همه شهدا نیز با حساسیت ذکر شده است.

 

حجت الاسلام محمدی رئیس دادگستری زرند در پایان گفت: امروز یک بحران به وجود آمده به نام بحران خانواده و امر منفور طلاق، بنابراین ما باید حواسمان باشد که خانواده هایمان را از این طرحی که توسط دشمنان برای ما تدارک دیده شده نجات دهیم و نگذاریم سگ بازی و بدحجابی و فرهنگهای ضد خانواده غربی در شهرمان رواج پیدا کند چرا که اینگونه هرزگی و بی عفتی در میهنمان گسترده می شود.

 

انتهای پیام/