- صبح زرند - http://sobhezarand.com -

دعای ندبه با پخش زنده از شبکه یک سیما در شهر زرند برگزار می شود / آیت الله سید احمد خاتمی سخنران مراسم خواهد بود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبح زرند ، دومین نشست هماهنگی پخش سراسری دعای ندبه در زرند با حضور فرماندار، فرمانده سپاه، رئیس دادگستری ، رئیس اداره تبلیغات اسلامی و دیگر مسئولین شهرستان زرند در محل فرمانداری برگزار شد.

 

در این نشست خنجری فرماندار شهرستان زرند ضمن درخواست همکاری از همه نهادها و ادارات شهرستان در جهت هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن این مراسم، اظهار داشت: برگزاری برنامه های فرهنگی و مذهبی می تواند ناهنجاریهای اجتماعی را کاهش دهد.

 

وی افزود: خوشبختانه شهر زرند در برنامه های اینچنینی در گذشته موفق شده است کارنامه ای درخشان از خود بجا بگذارد و امیدواریم این برنامه هم باعث شناخته شدن بیشتر زرند در سطح کشور شود.

 

فرماندار همچنین از مردم شهرستان زرند جهت شرکت گسترده و باشکوه در مراسم دعای ندبه که در روز جمعه ۲۱ مهرماه ساعت ۵:۳۰ صبح در سقاخانه ابوالفضل(ع) زرند برگزار می شود، دعوت بعمل آورد.

 

 

در ادامه نشست، شاهرخی فرمانده سپاه شهرستان زرند ابراز داشت: ناحیه مقاومت بسیج زرند از دو ماه قبل تا کنون پیگیر این بود تا این مراسم در سطح شهرستان زرند برگزار گردد.

 

وی افزود: برای این مراسم از خطیب توانا آیت الله سید احمد خاتمی نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان و از ذاکر اهل بیت (ع) جناب آقای رمضانی زاده جهت سخنرانی و مداحی دعوت به عمل آورده ایم.

 

وی یادآور شد: آیت الله خاتمی همچنین سخنران مراسم یادواره شهدای هنجروئیه در پنجشنبه شب همین هفته خواهد بود.

 

شاهرخی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم خصوصا شهید عظیمی تنها شهید مدافع حرم شهرستان زرند، گفت: در این مراسم باید طوری برنامه ریزی کنیم که از شهید علی عظیمی نیز بصورت شایسته تجلیل شود و در کنار همرزمش شهید حججی در کشور مطرح گردد.

 

فرمانده سپاه زرند از تمام آحاد جامعه خصوصا کلیه بسیجیان پایگاه های مقاومت شهر زرند دعوت کرد تا در این مراسم معنوی حضور پر شور و گسترده ای داشته باشند.

 

لازم به ذکر است سومین نشست هماهنگی پخش سراسری دعای ندبه ، صبح سه شنبه ۱۸مهر رأس ساعت ۹ در محل دفتر امام جمعه برگزار خواهد شد.

 

انتهای پیام/