- صبح زرند - http://sobhezarand.com -

رژیم سعودی در دام حیله های آمریکا و اسرائیل

به گزارش “صبح زرند” به نقل از “مجله خبری مهندسان ایران “رسانه های عربی می خواهند افکار عمومی همپیمانان خود در منطقه را آماده کنند که اگر سعودی ها خواستند وارد خاک یمن شوند، نشان دهند حوثی ها برای اولین بار به نیروهای سعودی حمله ور شدند.

عربستان سعودی طی سالهای اخیر به یکی از اصلی ترین مهره های واشنگتن و تل آویو در منطقه تبدیل شده است و در حال حاضر نیز با کشتار ملت بی دفاع یمن سعی دارد جلوی سقوط نظام طرفدار خود در یمن را بگیرد.

و می توان اشاره کرد، بر آنکه آسیبی بر بدنه نظامی انصاراله وارد نشده است، حمله عربستان را به اقدام ناجوانمردانه رژیم کودک کش صهیونیستی در قبال غزه توصیف کرد.

وطرح امریکا و رژیم صهیونیستی به منظور تجزیه عربستان میباشد.

حملات عربستان سعودی در یمن به عنوان یک اشغالگر مورد انتقاد همه ملتهای مسلمان قرار گرفته است. حمله عربستان را طرحی صهیونیستی امریکایی می باشد که به منظور تجزیه عربستان سعودی دنبال می شود.

در روزهای آغازین حملات هوایی عربستان به مردم مظلوم یمن، نخستین کسانیکه اعمال نظر کردند، شاهزادگان سعودی بودند.

و همچنین برادرزاده شاه عربستان اظهار کرد این یک حرکت متهورانه است که جوانان نابالغ سرنوشت سیاسی عربستان را در دست گرفته اند که عواقب وخیمی برای ما بدنبال خواهد داشت.

طرح عربستان وقتی برای تفکیک یمن شکست خورد و انصاراله و ارتش به عدن رسیدند طاقت عربستان به پایان رسید و چنین ریسکی را عملی کرد.

عربستان هم اکنون در تله افتاده و بسیاری از کشورهایی که پیش از این با عربستان همپیمان بودند، امروز از سعودی ها کناره گیری کرده اند.

حمله عربستان به یمن