- صبح زرند - http://sobhezarand.com -

قلب و دل مردم زرند به یاد زلزله زدگان کرمانشاه می تپد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبح زرند ، در پی زلزله ۷٫۲ ریشتری در غرب کشور و بی‌خانمان شدن و جانباختن جمعی از هموطنانمان در شهرهای استان کرمانشاه، به نیابت از مردم شهرستان زرند که خود با زلزله ها دست و پنجه نرم کرده اند و مصیبت ها کشیده اند، دلنوشته ای را به مردم عزیز کرمانشاه تقدیم می کنیم:

 

مردم خوب و صبور کرمانشاه خاصه شهرهای متاثر از زلزله اخیر سلام

سلام و تسلیت ما را از شهرستان زرند کرمان به همراه خالصانه ترین دلسوزی ها و ارادتها پذیرا باشید.

سلام ما را از شهری قبول کنید که خود همیشه روی خط زلزله بوده و طی چند سال اخیر زمین لرزه های متعددی را تجربه کرده و همشهریان خود را در این زمین لرزه ها از دست داده.

ما و برخی از شهرهای دیگری که در ایران طی سالهای گذشته طعم ویرانگر و مخرب زلزله را درک کرده اند خوب می فهیم اکنون شما چه احساسی دارید.

ما خوب می دانیم داغ از دست دادن عزیزانتان آنهم جلوی چشم یعنی چه!

ما می فهیم مجروحیت و زیر آوار رفتن ها یعنی چه!

ما خوب می فهمیم زمستان سرد و سخت و بی رحم را در چادرها زندگی کردن یعنی چه!

خدا می داند الان هم که در خانه های تازه ساخته شده بعد از زلزله مهیب سال ۸۳ در کنار بخاری نشسته ایم، به یاد شما هستیم و با دیدن تصاویر غمبار شما از رسانه ها، اشک می ریزیم.

خدا می داند حس شما را ما درک می کنیم؛ از یک طرف باید درد مجروحیت و از دست دادن عزیزانتان را تحمل کنید و از طرفی درد بی خانمانی و سردی هوا و…

اما چه باید کرد؟ جز صبر -که قطعا پاداش الهی را هم در بردارد- مگر چاره ای هست؟

از درگاه الهی صبر جزیل برایتن آرزومندیم و دعاگویتان هستیم و با تمام توان به یاری شما خواهیم شتافت …

مردم شهرستان زرند با امکان مادی و معنوی خود قطعا به یاری شما خواهند پیوست و در این فصل سرما همه زرندی ها مثل سایر ملت ایران، قلب و دلشان به یاد شما می تپد…

 

از طرف هموطنان شما در زرند کرمان

 

انتهای پیام/