- صبح زرند - http://sobhezarand.com -

مجمع خیران ازدواج در کرمان تشکیل می‌شود

به گزارش “صبح زرند” به نقل از فارس، نشست کمیته تخصصی ستاد ساماندهی امور جوانان مجمع خیرین ازدواج عصر دیروز در محل اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان برگزار شد.

علی رویگر در حاشیه برگزاری این نشست در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمان اظهار داشت: نشست کمیته تخصصی ستاد ساماندهی امور جوانان با حضور نمایندگان دستگاه‌های دولتی استان کرمان و با هدف تشکیل و راه‌اندازی مجمع خیران ازدواج در این استان تشکیل شده است.

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان افزود: این مجمع با هدف همفکری و بررسی رفع موانع پیش ‌روی ازدواج‌های آسان فعالیت می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: ۱۸ آذر ماه دکتر گلزاری معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان به کرمان سفر می‌کند، ما برنامه‌ریزی خود را به شکلی انجام داده‌ایم که در این سفر وی در نشستی با حضور استاندار کرمان، فرمانداران سراسر استان و اهالی جامعه ورزش و جوانان در زمینه موانع سد راه ازدواج آسان بحث و ایراد سخن داشته باشند.

وی ادامه داد: ساماندهی ساختار امور جوانان در جامعه باید آغاز شود و در این سفر یکی از مباحث اصلی و برنامه‌های ما موضوع راه‌اندازی مجمع خیران ازدواج و بحث ازدواج آسان است.

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان با بیان اینکه یکی دیگر از برنامه‌های ما راه‌اندازی نمایشگاه پیوند آسمانی است، تصریح کرد: با وجود کاستی‌های نمایشگاه نخست، این اقدام با استقبال خوبی از سوی مردم و مسئولان مواجه شد و ما می‌خواهیم با رفع نقاط ضعف جشنواره پیوند آسمانی را برای بار دوم در اواخر امسال برگزار کنیم.

در این نشست اعضای حاضر در کمیته ساماندهی امور جوانان با اشاره به مسئولیت دستگاه مربوطه خود در این حوزه به بیان گزارش عملکرد و همچنین ارائه پیشنهادات خود در زمینه شکل‌گیری هرچه بهتر فرهنگ ازدواج آسان پرداختند.

۱۳۹۳۰۷۰۵۰۰۰۹۱۴_PhotoA