- صبح زرند - http://sobhezarand.com -

همایش بزرگ خانوادگی پیشکسوتان نیروهای مسلح شهرستان های زرند و کوهبنان برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبح زرند ، همایش بزرگ خانوادگی پیشکسوتان نیروهای مسلح شهرستان زرند با حضور حجت الاسلام عربپور نماینده ولی فقیه در سپاه ثارالله استان، حجت الله ستوبر مدیر کل تامین اجتماعی نیروهای مسلح استان کرمان و فرماندهان سپاه و نیروی انتظامی و جمع کثیری از خانواده های پیشکسوت و بازنشسته نیروهای مسلح شهرستان های زرند و کوهبنان برگزار شد.

 

در این مراسم که با اجرای چندین برنامه فرهنگی و نوحه سرائی در سوگ حضرت زهرا(س) همراه بود، حجت الاسلام علی عربپور نماینده ولی فقیه در سپاه ثارالله ضمن عرض تسلیت شهادت حضرت فاطمه (س) و گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، طی سخنانی با اشاره به فرمایشات حضرت ولیعصر (عج) اظهار داشت: حضرت در نامه ای به مرحوم علامه بحرالعلوم فرمودند در فتنه ها و آشوب ها از راه حل های شبهه ناک استفاده نکنید و در راهی که باعث خوشنودی ماست حرکت کنید و هر کس از طریق ما اطاعت کند من نجاتش را تضمین خواهم کرد.

 

وی افزود : ما بعنوان شیعه که بعد از ۱۴۰۰ سال خداوند متعال به واسطه جهاد و تلاش و ایثار در مقابل کفر جهانی قد علم کردیم چه کرده ایم و فلسفه و حکمت ایجاد این انقلاب به واسطه چیست که ما چهلمین سالش را شاهد هستیم ، چهل سال در مقابل نظام سلطه مقاومت کردیم ، در مقابل طیف عظیمی از دشمنان چون که دشمن در هرجایی از دنیا پرچم حقی برپا باشد حضور دارد.
نماینده ولی فقیه در سپاه ثارا… استان در ادامه اذعان داشت : حال ما چه باید کنیم که هم خدا خشنود و راضی باشد از عملکرد ما ، هم ولی خدا وهم نائب ولیعصر(عج) یعنی ولی فقیه زمان حضرت آیت الله امام خامنه ای ( مد ظله ).

دکتر عربپور خاطر نشان ساخت: فلسه انقلاب اسلامی ایران در وحله اول حاکمیت دین بود، همان چیزی که از حضرت آدم تا خاتم و تا قیامت، اولیا الهی و انبیاء الهی تلاش کردند و اینک بعد از خون دلها خوردن ها، یک انقلاب بزرگ با تفکر و رویکرد صد در صد اسلامی ایجاد شده است بطوریکه بسیاری از کشورها آرزوی این نوع انقلاب و این نظام را در دل دارند و محتاج آن هستند.

 

وی ادامه داد: امروز اگر می بینیم مردم یمن در مقابل تجاوزات و زیر آن بمباران های بسیار مخر ایستادگی می کنند، برای ایجاد جامعه اسلامی و به دنبال تشکیل نظام و حکومت اسلامی هستند.

 

عربپور تصریح نمود: متاسفانه امروز شما در فضای مجازی می بینید، بعد از چهل سال یک قائله کوچک که مثل کفی بر روی آب تحت عنوان اغتشاش هستند باعث شده عده ای خودشان را ببازند ، اما نگاه کنید به نقاط مختلف عالم، ببینید این انقلاب چه ها کرده است.

 

نماینده ولی فقیه در سپاه ثارالله استان با اشاره به فعالیت بیش از ۴۳ موسسه آمریکائی و انگلیسی در براندازی نظام گفت: این موسسات دارند روی پروژه هایی کار می کنند که چگونه این انفلاب و نظام اسلامی را به سقوط بکشانند و براندازی داشته باشند، بنابراین ما باید در همه حال هوشیار باشیم و از آرمانهای مقدس اسلامی صیانت کنیم .

 

وی افزود: اتحاد و وحدت در هر اجتماعی باشد پیروزی آفرین و وحدت آفرین است و یکی از رموز مهم پیروزی در دوران اوج گیری انقلاب و دوران طلائی دفاع مقدس نیز همین هست و بعد از آن تا الان همین اتحاد و یکپارچگی مردم موجبات پیروزی انقلاب را فراهم آورده است .

 

حجت الله ستوبر مدیر کل تامین اجتماعی نیروهای مسلح استان کرمان نیز در بخشی از این مراسم طی سخنانی به تشریح فعالیت های تامین اجتماعی نیروهای مسلح پرداخت و اظهار داشت: دغدغه پرداخت و معیشت حقوق بازنشستگان نیروهای مسلح در خور شان آنان نیست و امیدواریم در سال آتی جهت همسان سازی حقوق بازنشستگان گامهای موثرتری برداشته شود .

 

وی همچنین افزود: افتتاح دفتر خدمات الکترونیک جهت رفاه حال بازنشستگان در زرند و پیگیری پرداخت حق نگهداری مصوبه ستاد کل نیروهای مسلح به جانبازان در شرایط حاد و پرداخت غرامت فوت و وام ازدواج فرزندان از جمله اقدمات تامین اجتماعی نیروهای مسلح استان کرمان است که در حال پیگیری است.

 

خبرنگار : اکبرابراهیمی زرندی

 

انتهای پیام/