- صبح زرند - http://sobhezarand.com -

شهدا خون جاری جامعه هستند/ وصیت همه شهیدان پیروی از ولایت فقیه است

به گزارش “صبح زرند” ، صبح امروز پیکر پاک و مطهر شهید علی نادعلی پور با شکوه و عظمت وصف ناشدنی بر دوش مردم ولایت مدار و شهید پرور شهرستان زرند تشییع شد.

حجت الاسلام والمسلمین علی ابراهیمی نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان زرند در پایان مراسم تشییع که از جلوی حسینیه ثارالله سپاه زرند تا جلوی بازار ادامه داشت، به تبیین سیره و روش شهیدان پرداخت و گفت: شهدا خون جاری جامعه هستند که روح ایثار ، مردانگی ، شجاعت و جوانمردی را در جامعه جاری می کنند.

وی با بیان اینکه امروز بیداری اسلامی در جهان از برکت شهادت و این شهداست، به تبیین پیام شهیدان پرداخته و اظهار داشت: در تمام وصیتنامه های شهدا یک تابلو در پیشانی وصیتنامه ها موج می زند و آن اینکه همه این عزیزان ما را به پیروی از ولایت فقیه توصیه می کنند.

ابراهیمی در ادامه با ذکر حدیث « لا یَحْمِلَ هذَا الْعَلَمَ اِلَّا اَهْلُ الْبَصَرِ وَ الْصَّبْرِ » به دشمن شناسی و بصیرت شهدا اشاره نموده و افزود : امروز ما نباید با دشمنان و کسانی که خون این عزیزان را بر زمین جاری ساختند سر سازش و آشتی داشته باشیم.

نماینده ولی فقیه در زرند در پایان بیانات خود تصریح کرد: یزیدیان زمان هرگز نخواهند توانست نور این نظام اسلامی را خاموش کنند، زیرا این نظام از برکت خون شهدا و این شهید نوجوان که به اسلام ناب دست یافتند ، حمایت و آبیاری شده است و ماندگار خواهد ماند.

لازم به ذکر است شهید علی نادعلی پور در عملیات والفجر ۱ در فروردین ۱۳۶۲ به درجه شهادت نائل آمد و جسد او پس از ۳۲ سال، تفحص و به زادگاهش بازگردانده شد و در صبح امروز یکشنبه ۱۷ آبان ۹۴ تشییع و در امامزاده عبدالله مطهرآباد زرند به خاک سپرده شد.

انتهای پیام/ عباس زاده